14A21/LED/927/P/E26/3WAY-ND
Product Search
SKU
14A21/LED/927/P/E26/3WAY-ND
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
5W 8W 14W LED 3-WAY A21 MEDIUM BASE E26 120V 2700K 450LM 800LM 1660LM FROSTED 2700K 90CRI 25,000HR 250DEG 5.25"MOL 2.78"DIA 0.25 LB EA