KT-MSLED44PS-4-8CSA-VDIM
Product Search
SKU
KT-MSLED44PS-4-8CSA-VDIM
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
LED 4' MICROSTRIP FIXTURE WATTAGE & COLOR SELECTABLE 18W 28W 44W 3500K 4000K 5000K 80CRI 120-277V 0-10V DIMMING 47.32"L 2.4"W 2.7"H