LED/RT5/6/1200/927
Product Search
SKU
LED/RT5/6/1200/927
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
5" 6" 16W RECESSED DOWNLIGHT KIT 1200LM 2700K 90CRI 50,000HRS 120V CA APPROVED