LED12A19/DIM/O/835
Product Search
SKU
LED12A19/DIM/O/835
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
12W A19 LED MEDIUM BASE E26 DIMMABLE =75W 120V 3500K 1100 LUMENS 80CRI FROSTED ENERGY STAR OMNIDIRECTIONAL DAMP LOCATION RATED NOT TITLE 20 COMPLIANT