LED12A19F83510YVRP
Product Search
SKU
LED12A19F83510YVRP
Light Bulbs > LEDDescription
12W A19 LED 3500K 120V 1100LM 80CRI =75W CONTRACTOR SERIES NOT TITLE 20 COMPLIANT