LED12BR40DIM935TLRP2
Product Search
SKU
LED12BR40DIM935TLRP2
Light Bulbs > LEDDescription
LED 12W BR40 =85W 1100LM 3500K 90CRI E26 MEDIUM SCREW BASE 120V DIMMABLE 15,000HRS 6.14"MOL TITLE 20 COMPLIANT