LED12BR40DIM950TLRP2
Product Search
SKU
LED12BR40DIM950TLRP2
Light Bulbs > LEDDescription
LED 12W BR40 =85W 5000K 90CRI 1,100LM E26 MEDIUM BASE 120V DIMMABLE 6.14"MOL