LED12PAR30/HD/DIM/927/G2/FL40
Product Search
SKU
LED12PAR30/HD/DIM/927/G2/FL40
Light Bulbs > LEDDescription
12W 120V LED PAR30 E26 MEDIUM BASE 91CRI 2700K 1050LU 40DEG FLOOD DIMMABLE =75W HALOGEN