LED12PAR30/HD/DIM/930/G2/FL40
Product Search
SKU
LED12PAR30/HD/DIM/930/G2/FL40
Light Bulbs > LEDDescription
LED 12W PAR30 =75W 3000K 91CRI 1050LM 40DEG FLOOD E26 MEDIUM BASE 120V DIMMABLE 3.6"MOL