LED12PAR30/HD/DIM/935/G2/FL40
Product Search
SKU
LED12PAR30/HD/DIM/935/G2/FL40
Image
Category
LED Drivers > LED DriverDescription
12W LED PAR30 SHORT NECK E26 MEDIUM SCREW BASE 120V 3500K 91CRI 1,050LM DIMMABLE =75W 40DEG FLOOD 40,000HRS 3.6"MOL 3.7"DIA