LED12T8L36FGP8SC2ABRP
Product Search
SKU
LED12T8L36FGP8SC2ABRP
Light Bulbs > LEDDescription
12W LED 36" T8 G13 MEDIUM BI-PIN 120V-277V COLOR SELECTABLE 3000K 4100K 5000K 82CRI 1350LM NON-DIMMABLE HYBRID BALLAST BYPASS OR BALLAST COMPATIBLE, FROSTED GLASS W/ PET COATING 36,000HRS