LED13A19DIMO93022YWRP4
Product Search
SKU
LED13A19DIMO93022YWRP4
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
13W LED A19 OMNI-DIRECTIONAL E26 MEDIUM SCREW 120V 3000K 90CRI 1,600LM DIMMABLE =100W FROSTED FINISH 25,000HRS 4.06"MOL