LED13PAR38DIM950TLFL40GLRP
Product Search
SKU
LED13PAR38DIM950TLFL40GLRP
Light Bulbs > LEDDescription
13W LED PAR38 MEDIUM BASE E26 120V 5000K =100W 1100LM TRUWAVE 90CRI FLOOD 40DEG DIMMABLE 25,000HR WET RATED NOT FOR USE IN ENCLOSED FIXTURES CA TITLE 20 COMPLIANT 5.12"MOL 4.72"DIA 1.19LB EA