LED13T8/U/FP/DIM/835/SUB/G8
Product Search
SKU
LED13T8/U/FP/DIM/835/SUB/G8
Light Bulbs > LEDDescription
LED 13W =32W FROSTED PLASTIC T8 - U6 MEDIUM BIPIN - G13 3500K 83-CRI 2100L 120-277V & 347V 0-10V DIMMING W/IS & PRS BALLAST 50,000 HRS ETL/DAMP LOCATION RATED 50,000HRS