LED14.5PAR38DIM930TLFL40GLRP
Product Search
SKU
LED14.5PAR38DIM930TLFL40GLRP
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
14.5W LED PAR38 E26 MEDIUM SCREW BASE 120V 3000K 90CRI 1,350LM DIMMABLE =120W HALOGEN 40D FLOOD 25,000HRS GLASS LENS 5.12"MOL