LED14A19F83010YVRSRP
Product Search
SKU
LED14A19F83010YVRSRP
Light Bulbs > LEDDescription
14W LED A19 MEDIUM BASE E26 120V 3000K =100W 1500LM 82CRI FROSTED 11,000HRS 4.50"MOL 2.60"DIA NOT CA TITLE 20 COMPLIANT **41149 T20**