LED14A19F84110YVRP
Product Search
SKU
LED14A19F84110YVRP
Light Bulbs > LEDDescription
14W LED A19 MEDIUM BASE E26 120V 4100K =100W 1500LM 80CRI FROSTED PLASTIC NON-DIM