LED14A19F85010YVRP
Product Search
SKU
LED14A19F85010YVRP
Light Bulbs > LEDDescription
14W LED A19 MEDIUM BASE E26 120V 5000K =100W 1500LM NON-DIM 11,000HRS 80CRI FROSTED 4.3"MOL NOT CA TITLE 20 COMPLIANT