LED14PAR38/DIM/827/NFL25/13Y/GLWRP
Product Search
SKU
Light Bulbs > LEDDescription
LED 14W PAR38 =100W 2700K 82CRI 25DEG NARROW FLOOD E26 MEDIUM SCREW BASE 120V 1050L 15,000HRS 5.1"MOL NON T20 COMPLIANT