LED14PAR38DIM830FL4013YGLW
Product Search
SKU
LED14PAR38DIM830FL4013YGLW
Light Bulbs > LEDDescription
14W LED PAR38 MEDIUM BASE E26 120V 3000K 1050LM =100W DIMMABLE GLASS FOOD SAFTEY LISTED 80CRI FLOOD 40DEG WET RATED 5.11"MOL 4.80"DIA 1.34LBS EA