LED15A19DIMO92713YTLRP
Product Search
SKU
LED15A19DIMO92713YTLRP
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
15W LED A19 FROSTED E26 MEDIUM SCREW BASE 120V 2700K 90CRI 1,600LM DIMMABLE =100W OMNIDIRECTIONAL 15,000HRS 4.05"MOL