LED15A19DIMO94013YTLRP
Product Search
SKU
LED15A19DIMO94013YTLRP
Light Bulbs > LEDDescription
15W LED A19 FROSTED E26 MEDIUM SCREW BASE 120V 2700K 90CRI 1,600LM DIMMABLE =100W TRUWAVE TECHNOLOGY 15,000HRS T20 COMPLIANT 4.05"MOL