LED16.5PAR38/HD/DIM/927/FL40
Product Search
SKU
LED16.5PAR38/HD/DIM/927/FL40
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
16.5W LED PAR38 MEDIUM SCREW E26 120V 2700K DIMMABLE 91CRI =120W HALOGEN 1250LM 40,000HRS 5.1"MOL FLOOD 40DEG NOT T20 COMPLIANT