LED16.5PAR38/HD/DIM/927/G2/NFL25
Product Search
SKU
Light Bulbs > LEDDescription
16.5W LED PAR38 E26 MEDIUM SCREW BASE 120V 2700K 91CRI 1,350LM DIMMABLE 25DEG NARROW FLOOD =120W INDOOR/ OUTDOOR RATED 40,000HRS 5.1"MOL 4.7"DIA