LED16.5PAR38/HD/DIM/930/G2/FL40
Product Search
SKU
Light Bulbs > LEDDescription
16.5W LED PAR38 MEDIUM BASE E26 120V 3000K =120W 1350LM 91CRI FLOOD 40DEG DIMMABLE 5.1"MOL