LED16A19/DIM/O/830/U/RP
Product Search
SKU
LED16A19/DIM/O/830/U/RP
Light Bulbs > LEDDescription
LED 16W A19 =100W 3000K 80CRI E26 MEDIUM SCREW BASE 1600LM DIMMABLE 120V FROSTED 4.6"MOL. **NO T20**