LED16A19/DIM/O/840/U/RP
Product Search
SKU
LED16A19/DIM/O/840/U/RP
Light Bulbs > LEDDescription
16W LED A19 FROSTED E26 MEDIUM SCREW BASE 120V 4000K 80CRI 1600LM DIMMABLE =100W OMNIDIRECTIONAL 15,000HRS 4.6"MOL 2.56"DIA