LED16T8L48FGP8SC2ABRP10
Product Search
SKU
LED16T8L48FGP8SC2ABRP10
Light Bulbs > LEDDescription
16W LED 48" T8 G13 MEDIUM BI-PIN 120V-277V COLOR SELECTABLE 3000K 4100K 5000K 82CRI 1800LM SINGLE OR DOUBLE ENDED NON-DIMMABLE HYBRID BALLAST BYPASS OR BALLAST COMPATIBLE 36,000HRS FROSTED GLASS W/PET COATING 4'