LED17HIDRA21UNV850MED
Product Search
SKU
LED17HIDRA21UNV850MED
Light Bulbs > LEDDescription
LED 17W A21 5000K 80CRI 2,125LM E26 MEDIUM SCREW BASE 120-277V NON-DIMMABLE 40,000HRS =100W INCANDESCENT =50W HID BALLAST BYPASS 5.2"MOL