LED18PAR30LNHODIM930SP15W
Product Search
SKU
LED18PAR30LNHODIM930SP15W
Light Bulbs > LEDDescription
LED 18W PAR30LN HO =75W 1,800LM 3000K 90CRI 15DEG SPOT E26 MEDIUM SCREW 120V DIMMABLE 25,000HRS WET RATED 4.58"MOL