LED19PAR30LN/HO/DIM/830/SP15/W120
Product Search
SKU
Light Bulbs > LEDDescription
19W LED PAR30LN LONG NECK MEDIUM BASE E26 3000K 120V =75W 1800LM 81CRI SPOT 15DEG 25,000HRS 4.48"MOL 3.77"DIA CA TITLE 20 COMPLIANT