LED23/A21/DIM/O/850/URP
Product Search
SKU
LED23/A21/DIM/O/850/URP
Light Bulbs > LEDDescription
23W A21 LED 120V MED 5000K 80CRI 2600LM DIMMABLE FROSTED 15,000HRS =150W 5.45"MOL 2.93"DIA NOT TITLE 20 COMPLIANT