LED23PAR38/HO/DIM/830/FL40/W/RP
Product Search
SKU
Light Bulbs > LEDDescription
23W LED PAR38 MEDIUM BASE E26 120V 3000K 2650LM =250W 81CRI FLOOD 40DEG DIMMABLE 5.1"MOL