LED3.5PBG23H835AB
Product Search
SKU
LED3.5PBG23H835AB
Light Bulbs > LEDDescription
3.5W LED PL REPLACEMENT G23 2PIN HYBRID TYPE A- BALLAST COMPATIBLE & TYPE B- BALLAST BYPASS 120-277V 3500K 350LM =7W =9W 80CRI NON-DIM 50,000HRS PLASTIC FINISH 5.28"MOL