LED36HIDR8SC2MED
Product Search
SKU
LED36HIDR8SC2MED
Light Bulbs > LEDDescription
LED SELECTABLE HID CORN COB STYLE 36W 27W 18W 3000K 4000K 5000K MEDIUM SCREW- E26 =150W BALLAST BYPASS 120-277V 7.5"MOL 3.3"DIA