LED4.5PAR16DIM830FL36GLRP
Product Search
SKU
LED4.5PAR16DIM830FL36GLRP
Light Bulbs > LEDDescription
LED 4.5W PAR16 =50W 450LM 3000K 82CRI 36DEG FLOOD E26 MEDIUM SCREW BASE 120V DIMMABLE 25,000HRS