LED6.5PAR20DIM950TLFL40GLRP
Product Search
SKU
LED6.5PAR20DIM950TLFL40GLRP
Light Bulbs > LEDDescription
6.5W LED PAR20 MEDIUM BASE E26 120V 5000K 90CRI DIMMABLE 550LM =50W 25,000HRS 3.19"MOL