LED8.5A19/F/850/10YV/RP4
Product Search
SKU
LED8.5A19/F/850/10YV/RP4
Light Bulbs > LEDDescription
8.5W LED A19 MEDIUM SCREW E26 120V =60W 800LM 5000K 80CRI FROSTED 11,000HRS PRICED PER EACH 4.40"MOL 2.36"DIA NOT CA TITLE 20 COMPLIANT