LED8.5ST19DIM827CECGLRP
Product Search
SKU
LED8.5ST19DIM827CECGLRP
Light Bulbs > LEDDescription
8.5W LED ST19 MED E26 120V 2700K 90CRI 800LM =60W CLEAR 15,000HRS DIMMABLE