LED80HIBAYUNV8SC2ADMOG
Product Search
SKU
LED80HIBAYUNV8SC2ADMOG
Image
Category
LED Drivers > LED DriverDescription
60W 70W 80W DUAL SELECTABLE HIGH BAY LAMP E39 MOGUL SCREW 120V-277V 3000K 4000K 5000K 80CRI 9459LM 10,633LM 11,570LM =175W =250W ADJUSTABLE PANELS 50,000HRS 7.8"MOL 7.9"DIA