LEDFLUSHRD13INST935LS
Product Search
SKU
LEDFLUSHRD13INST935LS
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
13" FLUSH MOUNT LIGHT FIXTURE WITH LIGHTSHIELD TECHNOLOGY, GERMICIDAL, 18W=100W, 1260 LUMENS, DIMMABLE, 90 CRI, 3500K (BRIGHT WHITE), WHITE (75749)