LEDLD1200SC3
Product Search
SKU
LEDLD1200SC3
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
LED LIGHT DISK 14W =100W 120V 1200L SELECTABLE COLOR TEMP 2700K 3000K 3500K 4000K 5000K 90CRI FROSTED 50,000HRS 7.3"D 1.5"H 1.35LBS