LEDMD6R1200ST9SC3TW
Product Search
SKU
LEDMD6R1200ST9SC3TW
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
14W LED 6" CAN RETROFIT MEDIUM BASE E26 OR HARDWIRE JUNCTION BOX 120V COLOR SELECTABLE 2700K 3000K 3500K 4000K 5000K =100W 1200LM MICRODISK SELECTABLE 90CRI TRIAC/PHASE CUT DIMMING