LEDMD6R3A1200ST9SC3WH
Product Search
SKU
LEDMD6R3A1200ST9SC3WH
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
14W 6" ROUND SLIM MICRODISK LED FIXTURE 120V CCT SELECTABLE 2700K/3000K/3500K/4000K/5000K CRI>90 1200LM PHASE-CUT DIMMING WHITE HOUSING D 7.32" H 0.69" 0.99LBS