LEDMD6R3B1200ST9SC3WH
Product Search
SKU
LEDMD6R3B1200ST9SC3WH
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
LED 6" MICRODISK SLIM DOWNLIGHT 14W 1200LM COLOR SELECTABLE 2700K 3000K 3500K 4000K 5000K 95CRI 120V PHASE-CUT TRIAC DIMMING 50,000HRS WHITE FINISH