LEDSLMDNL8R1200ST9SC3TW
Product Search
SKU
LEDSLMDNL8R1200ST9SC3TW
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
LED 8" SLIM ROUND DOWNLIGHT 18W =100W COLOR SELECTABLE 2700K 3000K 3500K 4000K 5000K 90CRI DIMMABLE 120V 50,000HRS