LEDWORKLIGHT1A/25PLUG850/TROR
Product Search
SKU
LEDWORKLIGHT1A/25PLUG850/TROR
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
25W LED WORK LIGHT =100W 5000K 80CRI 2500LM 120V LINKABLE NON-DIMMABLE 8.7"L 7.5"W 2.4"D