LNHIBA2A/250UNVD850/24W/WH
Product Search
SKU
LNHIBA2A/250UNVD850/24W/WH
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
250W 120 - 277V 5000K 80CRI 32,500L 45.9" X 19.2" X 0.09" 0-10V DIMMABLE 140,000HRS WIDE LIGHT DISTRIBUTION SYLVANIA 2X4 HI-BAY LED FIXTURE