LNHIBA5A/S220UNVD8SC14/12/WH
Product Search
SKU
LNHIBA5A/S220UNVD8SC14/12/WH
Fixtures > LED FixtureDescription
LED 1X2 LINEAR HIGH BAY FIXTURE 175W 195W 220W CCT WATTAGE & COLOR SELECTABLE 4000K 5000K 80CRI 24,400LM 26,900LM 29,000LM 120-277V DIMMABLE WHITE FINISH 24.0"L 14.2"W 1.6"H