LNHIBA6A/210HUVD840/12W/WH
Product Search
SKU
LNHIBA6A/210HUVD840/12W/WH
Fixtures > LED FixtureDescription
210W LED 1'X2' HIGH BAY 277V-480V 4000K 80CRI 28,560LM DIMMABLE 0-10V =400W HID WIDE LIGHT DISTRIBUTION 100,000HRS WHITE FINISH 18.1"L 11.8"W 2.0"H